Mini CV, aneb kdo jsem a co mne baví

Po absolvování základního a středního vzdělání jsem v letech 1963 – 1966 vystudoval matematiku a výtvarná umění na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, později na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské odborné ekonomické předměty, včetně státní zkoušky psaní strojem.

Působil jsem převážně jako učitel na základních a středních školách, později jsem byl zástupcem ředitele jedné střední školy v Karviné.

Ve volném čase rád fotím, upravuji dům, ve kterém žiji, pracuji na zahradě, jezdím na kole a zabývám se fraktální tvorbou. Baví mě učit se, pochopit daný problém, porozumět mu a vyřešit jej. S nástupem výpočetní techniky jsem se ve volném čase s oblibou zabýval programováním a tvorbou webu. V posledním období jsem se spolu se sestrou začal zabývat technikou Acrylic Pouring.

Se základy teorie fraktálů jako matematických struktur jsem se seznámil samostudiem a jejich praktickému vyjádření formou fraktální grafiky se věnuji již několik let.

Při této činnosti využívám různé fraktální generátory, např. Apophysis, Sterling 2, Ultra Fractal, J – Wildfire, Fractal Explorer, Incendia, Mandelbulb3D, atd.

Při dalších grafických úpravách využívám grafické editory, např. Irfan View, Zoner Photo Studio, Photo Filtre Studio, aj.


Veřejná alba fotografií:

Fotografie na serveru Rajče.cz

Fotografie na serveru Zonerama

Fotky Google


U b y t o v á n í   v   H a v í ř o v ě

Klikni na obrázek zařízení a budeš přesměrován na web příslušného zařízení. Pod obrázkem jsou linky městských autobusů a název zastávky nejbližší zařízení.

Restaurace a Hotel Amerika

402, 413;U křížů

Hotel Impuls

401, 405, 406, 410, Kpt. Jasioka

Hotel Boršičanka

Většina linek, Podloubí

Hotel Rudolf

Většina linek, Podloubí

Hotel U jelena

403; U jelena

Hotel Luxor

402, 411, 413, 417; Pod kopcem

Penzion Vulture

419, 453; Vodní

Hotel Zámek

Většina linek; Podloubí

STING Apartments

Většina linek; Radnice

Restaurace a penzion Legendario

405, 415; Lesopark

Penzion Urban

405, 414, 421; Šimala

Hotel TennisHill

402, 413; Přátelství

Apartmány nad pivovarem

406, 418; Sběrna a Na Fojtství

Apartmány Fit Gym

Většina linek; Aut. stanoviště

Restaurace a penzion U lesa

405, 415 Lesopark

Penzion Na císařství

413, 533,... Horní Suchá Dvůr